Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

ARGE , İnovasyon ve Fikir Yönetim Süreci Yönetim Danışmanlığı

ARGE , İnovasyon ve Fikir Yönetim Süreci Yönetim Danışmanlığı ile şirketinizdeki tüm fikirleri faydalı projelere dönüştürün.

Şirketinizi sürdürebilir karlı büyüme sürecine sokmanız ya da bu süreçteyseniz bu süreci sürdürülebilir kılmanız için ARGE , İnovasyon ve Fikir Yönetim Süreci Yönetim Danışmanlığı hizmetimiz şirketinize ciddi değer katacak bir faaliyet olacaktır. ARGE , İnovasyon ve Fikir Yönetim Süreci Yönetim Danışmanlığı hizmetimiz sayesinde aşağıdaki sorulara yanıt bulmuş olacak ve şirketinize değer yaratmış olacaksınız:
  • ARGE, ÜRGE, HİZGE, İŞGE ve İnovasyon arasındaki farklar nelerdir, şirketimin hangisine ihtiyacı var?
  • İnovasyon nedir, nasıl yapılır ve inovasyon süreci yönetimi nasıl şirket politikasına dönüştürülür?
  • Araştırma geliştirme nasıl sürdürülebilir şekilde şirket politikanıza dönüşebilir?
  • ARGE , İnovasyon ve Fikir Yönetim Sürecini nasıl şirketinizin tamamının katılabileceği bir fikir yönetim sistemine dönüştürebilirsiniz?
  • Açık İnovasyon süreci yönetim danışmanlığı nedir? Nasıl tedarikçilerden, müşterilerden ve çalışanlarımdan inovasyon katılımı sağlayabilirim?

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı şirketi ARGE , İnovasyon ve Fikir Yönetim Süreci Yönetim Danışmanlığı  hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et