Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

İş Delegasyon Süreci Yönetim Danışmanlığı

İş Delegasyon Süreci Yönetim Danışmanlığı faaliyetlerimiz sayesinde yönetici olarak üzerinizden gereksiz yükleri atabilir, şirketiniz için daha önemli daha stratejik konulara zaman ayırabilirsiniz.

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı şirketi olarak İş Delegasyon Süreci Yönetim Danışmanlığı, yönetim danışmanlığının niçin gerekli olduğunu, neden yönetim danışmanlığı şirketleriyle sektörünüz ne olursa olsun çalışmanızda fayda olacağını, yönetim danışmanlığı faaliyetlerinin sektörel uzmanlıktan ziyade insan yönetimi bilimi olduğunu en iyi ifade eden faaliyetlerimizden biridir. Bu konuda iş delegasyonu yönetimi, bireysel faaliyetlerin artık şirketin amaçlarına ulaşması konusunda yetersiz kaldığı anda başlayan bir süreçtir. Yapmış olduğunuz işte ne kadar uzman olursanız olun iş delege etmeye başladığınız anda yeni bir know-how gereksinimi duyduğunuz konusunu birçok zaman ya tespit edememekte ya da tespit etseniz bile buna yeterli önceliği vermemekteyseniz işte yönetim danışmanlığı alma ihtiyacınız oluşmuştur demektir. Bu know-how in ismi yönetim bilimidir. Evinizin ya da şahsınızın gelir-gider hesabınızı yönetmek nispeten basit ve herkesin yapabileceği bir faaliyettir. Ancak 5 kişilik bir şirketin gelir-gider hesabı bireysele göre daha karmaşıktır ve hesap makinesi gerektirebilir. 50 kişilik bir şirketin gelir-gider hesabı her ay tutulması ve yönetilmesi gereken bir süreç olduğundan 1-2 kişi daha gereklidir ve yazılım kullanımı gerekir. 500 kişi için ayrı bir departman kurulmalıdır. 5.000 kişi için ise onlarca kişiyi bu işi yapması için işe almanız gerekir. İşte yönetim bilimi ilk başta kendi yaptığınız işi başkalarına yaptırmaya başladığınız anda devreye girer. Buradaki temel yanılsama sadece kendinizin ya da 5 kişinin hesabını yapmak konusunda kendinizi yeterli gördüğünüz için 50 kişilik ya da 500 kişilik bir çalışan sayısında da bu işi yapabileceğinizi ve yönetebileceğinizi sanmanızdır. Ancak iş delegasyonu her daim devam etmesi gereken bir kere yapıldığında bitmeyen bir süreçtir. Eğer şirketiniz büyüyorsa gereksinimleri de farklılaşacağından dolayı şirket sahibi ya da yöneticisi olarak sürekli yeni insanları işe almak durumunda kalacaksınız ve bu da size yeni iş delegasyonları yapmanızı zorunlu kılacaktır. Bu süreci Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirketi İş Delegasyon Süreci Yönetim Danışmanlığı hizmetleriyle yürütmek için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et