Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

İş Geliştirme Süreci Metodolojisi Kurulumu ve Yönetim Danışmanlığı

İş Geliştirme Süreci Metodolojisi Kurulumu ve Yönetim Danışmanlığı ile şirketinizin büyüme sürecini kurumsal bir şekilde yönetin.

İş Geliştirme nedir ve iş geliştirme departmanı ne iş yapar sorularını tekrardan düşündüğünüzde tam olarak belirlenmiş bir tanım olmadığımı keşfedeceksiniz. Çok özetle ve geniş bir tanım olarak şirketinizi büyütmek için hem mevcut faaliyetlerinizi geliştirmek hem de yeni faaliyetlerle birlikte ürün veya hizmet gamınızı arttırmak istiyorsanız işte bunun için iş geliştirme departmanı kurmanız faydalı olacaktır. Bu sayede iş geliştirme faaliyetlerinizi sürdürülebilir bir yönetim sürecine kavuşturmanız mümkün olacaktır . 

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı olarak bu yönetim sürecinin kurulması, görev ve faaliyet tanımlarının yapılması, tam olarak şirket amaçlarıyla bu departmanın amaçlarının paralel gitmesi için gerekli süreçler oluşturulur ve şirketin bu yönetim fonksiyonunun işlevselliği ve etkinliği arttırılır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve Albert Solino Yönetim Danışmanlığı İş Geliştirme Süreci Metodolojisi Kurulumu ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player