Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Kurumsal Performans Yönetim Süreci (KPI Yönetimi) ve Balance Scorecard Uygulamaları Danışmanlığı

Kurumsal Performans Yönetim Süreci (KPI Yönetimi) ve Balance Scorecard Uygulamaları Danışmanlığı ile şirketinizin yönetimini basit ve yalın bir şekilde yapabilirsiniz.

Kurumsal Performans Yönetim Süreci ve Balance Scorecard Uygulamaları Yönetim Danışmanlığı Albert Solino Danışmanlık olarak etkili bir şekilde müşterilerimizle çalıştığımız konulardan biridir. Niçin Kurumsal Performans Yönetim Süreci (KPI Yönetimi) ve Balance Scorecard Uygulamaları Yönetim Danışmanlığı gereklidir sorusuna yanıtı aşağıdaki soruları kendinize sorduğunuzda otomatik olarak yanıt vermiş olacaksınız:
  • Bir şirket sahibi ya da yönetici olarak şirketinizde sürekli izlediğiniz performans göstergeleri (KPI) nelerdir?
  • Bu göstergeleri günlük, haftalık, aylık, 3 aylık ya da yıllık mı gözden geçiriyorsunuz?
  • Her şirket mutlaka nakit akışını, satışlarını ve karını takip ediyor. Bunun yanında müşteri memnuniyet anketleri yapıyor musunuz? Çalışan memnuniyet anketleri yapıp bunları da ölçüyor musunuz? İnsan kaynakları turn over oranınız nedir? (şirketinizde işten ayrılmalar sık mı yaşanıyor ya da ne sıklıkla yaşanıyor?) 
  • Bir şirketin sürdürülebilir karlı büyümesi için sadece finansal sonuçlar değil, bunun yanında çok önemli olan ve Balance  Score Card nedir sorusunun yanıtı olan diğer temel kurumsal performans kriterleri de (KPI) olduğunu biliyor musunuz, biliyorsanız bu yönetimi ne kadar etkili yapıyorsunuz? 

Bir şirketi değerlendirirken toplam 4 temel boyutta değerlendirme yapmak sağlıklı bir yönetim anlayışı ortaya koyacaktır. Balance  Score Card ile Kurumsal Performans Göstergeleri oluşturmak ve Kurumsal Performans Yönetim sürecini bu şirket performans ölçütlerine dayandırmak bu hizmetimizin ana faaliyetlerini oluşturmaktadır. 

 Kurumsal Performans Yönetim Süreci (KPI Yönetimi) ve Balance Scorecard Uygulamaları Yönetim Danışmanlığı kapsamında çalışma yapacağımız 4 teme boyut şöyledir:
1 - Kurumsal Performans Yönetim Süreci ve Balance Scorecard Uygulamaları Finansal Boyutu

2 - Kurumsal Performans Yönetim Süreci ve Balance Scorecard Uygulamaları Müşteri ve Tüm Paydaşları Boyutu
3 - Kurumsal Performans Yönetim Süreci ve Balance Scorecard Uygulamaları Şirket operasyonel verimlilik boyutu
4 - Kurumsal Performans Yönetim Süreci ve Balance Scorecard Uygulamaları Öğrenen Organizasyonlar, büyüme ve gelişme boyutu

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et