Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Proje Geliştirme Hizmetleri

Proje Geliştirme Hizmetleri 
 
Yeni ürün veya mevcut ürünlerinizi geliştirmek, kalite ve maliyet etkinliğini sağlamak istediğinizde ARGE departmanımızla birlikte firmanızla etkin bir iş birliği kurarız. Geliştirilecek ürün veya üretim süreci ile ilgili uzmanlarımızın bilgi ve deneyimi sizin pratik ve pazar odaklı yaklaşımınızla birleşerek inovatif ürün ve süreçlere dönüşür. Rekabet avantajı yaratarak rakipleriniz arasından sıyrılmak ARGE outsorucing çözümümüzle kolaylaşır. Dilerseniz uzun vadeli iş birliği dilerseniz de orta vadede bizim sizin için yapacağımız departman yapılandırmasına kadarki süreçte birlikte çalışır ve sinerji yaratırız.

Yeni yatırımlar, her zaman bilinmezi ve riski beraberinde getirir. Fırsatlarla riskler hep aynı kefede olduğundan uzman görüşü ve danışmanlığı çok değerli bir unsur olarak karşınıza çıkar. Albert Solino olarak yeni yatırımlarınızla ilgili Yatırım planlama ve yatırım gerçekleşene kadar olan yatırım yönetim sürecini proje planlama ve yönetim araçlarımızla yaparız. Bu sayede riskinizi azaltır, maliyet kontrolünüzü baştan iyi planlamayla başlayıp etkin proje yönetimimizle garanti altına alırız. Albert Solino ile yeni yatırımlarda olumsuz sürprizlere karşı kendinizi sigortalamış olursunuz.

Yönetim, kendi uzmanlık alanı olarak günümüzde çok büyük önem kazanmıştır. Genişleyen organizasyonlar ve artan iş süreçleri ve ağı yönetim tekniklerini uygumla noktasında zorunlu hale gelmiştir. Bu konuda uzman ekiplerimizle birlikte yönetim sürecinizin kilit bir taşı olarak stratejik planlama ve yönetim çözümleri sunmaktayız. Bilgi ve tecrübemiz, sonuç odaklı ve uzun vadede sürdürülebilir kar elde edebilen güçlü şirket olma yolunda size yol gösterecek, şirketinizi bizim kendi şirketimiz gibi görerek beraber büyütmemize olanak tanıyacaktır.

Albert Solino,uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır. Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin

Başarılarımızı Okuyun

  • Proje Geliştirme Hizmetleri

    Dünyanın önde gelen ilaç firmasında Ar-Ge departmanı yapılandırması ile birlikte yeni Ar-Ge projeleri başlatılmış, bu kapsamda Frascati, Canberra ve Oslo Kılavuzlarında tanımlı uluslararası Ar-Ge çerçevesine giren faaliyetler tespit edilmiş ve yıllık 10 milyon Euro’ya varan projeler yürütülmüştür...

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player