Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri

Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri ile şirketinizi olası risklere karşı koruma altına alabilirsiniz.

Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri ile şirketlerde sürdürülebilirlik yönetim biliminin risk yönetimi alanından doğmuş ve günümüzde nispeten yeni ortaya atılmış bir kavramın uygulamalarını yapmaktayız. Sürdürülebilirlik, esasen şirketlerin ömrünün artırılması ve hatta idealde şirketlerin hiç kapanmadan, bulunduğu dönemin koşullarına göre uyum sağlayarak varlığını devam ettirmesidir.

 Albert Solino Yönetim danışmanlığı Şirketi olarak Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Danışmanlık Hizmetlerimiz tamamen kendi özgün metodolojilerimize dayanarak uyguladığımız bir nevi stres testi uygulamasıdır. Bu testin sonuçlarına göre şirketinizin kritik öneme sahip kırılgan noktalarını tespit edip, bu kırılgan noktaları olabildiğince güçlendirmek adına yönetim danışmanlığı projeleri uygulayarak şirketinizin sürdürülebilirlik endeksini yükseltiyoruz. Aynı zamanda risk yönetimini şirketinizin özellikle yönetsel yöndeki kırılganlıklarına göre kurgulayıp yönetiyoruz. 

Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirket Sürdürülebilirlik Denetimi ve Risk Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et