Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Uzmanına Sorun Uygulama Hizmeti: Mevzuat Destek Hizmetleri

Uzmanına Sorun Uygulama Hizmeti: Mevzuat Destek Hizmetleri  
  
Şirketler asli işlerini yerine getirmeleri sırasında birçok farklı konuda da destek almak durumundadırlar. Bu konular faaliyet gösterdikleri ülke ve sektörlerdeki yasal ve mali konulardan teşvik gibi yönlendirici politik regülasyonlardan oluşur. Bu noktada birçok üyesi olan ve ticari faaliyet içerisinde olmayan sivil toplum kuruluşları, işadamları dernekleri, odalar, borsalar, birlikler, organize sanayi bölgeleri ve teknopark yönetimleri, bankalar ve bunların internet siteleri gibi ortamlarda bu uzmanlık alanlarını talep eden üyelere her bir uzmanlık için ayrı bir hizmet vermek durumunda olan ya da bunu sadece üyelerine hizmet ve destek vermek amacıyla yapmak isteyen kurumlara Albert Solino olarak tek çatıda hizmet vermekteyiz. Şirketlerin ihtiyaç duyduğu vergi, mali, teşvik, hukuk gibi konularda tek çatı altında bizden hizmet alabilir, üyelerinize çok daha az maliyetli ve etkin bir hizmet sunma yolunu Albert Solino ile bulabilirsiniz.

Albert Solino,uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır. Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player