Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Vizyon & Stratejik Planlama Uygulama Eğitimleri

Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejimdir. Zaferi kazanan komutan savaş öncesi en çok hesaplamayı yapandır.

Vizyon ve Stratejik Planlama Uygulama Eğitimleri
  
"Gidilecek yer bilinmiyorsa, yola çıkmanın anlamı yoktur."
felsefesinden hareketle ,ilk önce müşterimizin samimi olarak, belki kendisinin de dillendirmediği, gelecek vizyonunu şekillendiririz. Bunu yaparken, şirket ortaklarının akıllarındaki ve kalplerindeki yolu masanın üstüne getirmelerini sağlar ve üzerinde düşünmelerini temin ederiz.

Rekabetçi piyasa koşullarında müşterimizi öne çıkaracak fırsatların takip ve analiz edilmesi ile uzun vadeli senaryo bazlı planlama, vizyon ve misyon değerlendirmesi yapılmasını sağlarız.

Aynı sektörde sektör lideri olmak mı, dikey veya yatay büyüme sergilemek mi, organik veya inorganik büyüme tercihinde bulunmak mı gibi tercihleri belirler; şirketin kendine has özel değerlerini netleştirir; oluşacak vizyon ve değerlere göre uzun, orta ve kısa vadeli iş planlarını oluştururuz. Bu iş planlarını, hemen önümüzdeki yılın şirket, bölüm ve takım hedefleri haline getirir. Somut çıktıları ve başarı kriterlerini netleştirip planları uygulamaya geçiririz. En çok zamanı , o vizyona ulaşmak için gereken şirket stratejisinde harcar; müşterimiz için sırf işi en iyi biçimde yapmayı değil ona özel olan en iyi ve doğru işi yapmaya özen gösteririz.

Stratejik Planlama Eğitimin Amacı

Stratejik planlama ile ilgili temel kavramlar, stratejik planlama sürecinin adımları ve nasıl yürütüleceği, planlama sürecinde ve hayata geçirmede karşılaşılan zorluklar ve baş etme yaklaşımı gibi yetkinlikleri kazandırmak.

Stratejik Planlama Eğitim İçeriği
 • Stratejik düşünme ve yönetim süreci
 • Stratejik planlama süreci
 • Stratejik planlamanın ve stratejik yönetimin esasları
 • Stratejik plan geliştirmenin aşamaları ve aksiyon belirleme
 • Vizyon ve ana değer oluşturmak
 • Rekabet ve portföy analizleri
 • Değişen pazar değişkenlerini ve dinamiklerini yorumlama: Dış çevre ve iç çevre analizi
 • Şirketin güçlü ve zayıf yanlarının, fırsat ve tehditlerinin belirlenmesi: SWOT Analizi
 • Uygulama önündeki engeller
Albert Solino,uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır. Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin

Başarılarımızı Okuyun

 • Vizyon & Stratejik Planlama Uygulamalı Eğitimleri

  Tekstil sektöründeki yatırımlarını gıda sektöründe yeni bir yatırımla taçlandırmak isteyen bir müşterimiz fikir aşamasındayken bize geldi. Gurme Gıda ürünleri konusunda bir iş oluşturmak istiyordu. Vizyonunu beraber belirledik...

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player