Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Yönetim Danışmanlığı

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirketi Yönetim Danışmanlığı hizmetleri

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirketi Yönetim Danışmanlığı hizmetleri şirketlerin genel yönetim süreçlerinin değerlendirilerek geliştirilmesi, yönetim etkinlilerinin artırılması faaliyetlerini kapsamaktadır. Yönetim biliminin temel fonksiyonları olan şu 5 faaliyeti değerlendiririz:
  • Planlama
  • Organizasyon
  • Yürütme
  • Koordinasyon
  • Kontrol
Şirketlerde ister KOBİ ölçeğinde olsun, ister büyük uluslararası firma ölçeğinde, organizasyon büyüdükçe yönetimsel olarak eskiden karşılaşılmayan zorluklar baş gösterir. Nasıl ki, büyüyen bir çocuğun ayağı birkaç ay öncesine ait ayakkabıya sığmaz ise, şirketlerin de yönetimleri uygulana gelen stratejilere sığmamaya başlar. Eskiden basit gözüken organizasyon; karmaşıklaşır. Çetrefilli ve kurumsallıktan uzak bir hal alabilir.
  Albert Solino Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimizde şirketin durum tespitini yaptıktan sonra yönetim yapılandırması için kapsamlı iş planımızı uygulamaya geçiririz. Şirketlerin yönetimsel zorluklarını şirketin yönetim ekibinin bir parçası olarak değerlendirip çözümler sunar ve sunduğumuz çözümleri uygulamaya alırız.

Sizler de Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirketinin Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçiniz.

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et