Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Müşteriler

Emre Aydoğmuş – Hunca Kozmetik A.Ş.

Emre Aydoğmuş – Hunca Kozmetik A.Ş.
  • Emre Aydoğmuş – Hunca Kozmetik A.Ş.
  • Genel Müdür Yardımcısı

 

Uzun yıllardır Turquality firması olmamıza karşın tam anlamı ile destekleri kullanamadığımızın, eski hizmet aldığımız firmanın bizi tam anlamı ile yönlendirmemesi ve sürekli kendi menfaatleri doğrultusunda çalışması sebebiyle yeni bir firma ihtiyacından dolayı, Albert Solino’yu tercih ettik. İhtiyacımız Turquality desteklerini tam anlamı ile kullanabileceğimiz, bizi yönlendirebilecek, 2. Uzatmayı rahatça almamızı sağlayacak bir firma ile çalışmaktı.

Açıkçası Albert Solino bize Turquality’i nasıl kullanamadığımızı açık olarak gösterdi. Kendi bünyemizde çalışan süreç sorumlumuza verdiği küçük eğitimler, istediğimiz an genel olarak ulaşabilme ve cevap verme yönüyle de hizmet kalitesini kanıtladı. Özellikle 2. Uzatma sunumunda destekleri ve bizlerin hiç takılmadan geçmesinde büyük emekleri var. Bir çok firmanın süreçlerde takıldığını biliyoruz ki biz Turquality desteklerini sürekli ve büyük rakamlar ile kullanabilen bir firma değiliz.

 

Albert Solino, kesinlikle işi bilen, doğru yönlendiren, aç gözlü olmayan bir firmadır. Maliyet ve hizmet kalitesi dengesine baktığımızda kesinlikle bilgi/birikim/yönlendirme/eğitim konularından dolayı diğer firmalar hizmet almalılar. Albert Solino'yu genel olarak başka şirketlere tavsiye ediyorum da. Şu anki süreçte açık olmak gerekirse; amacımız TEŞVİK UZMANI alarak maliyet düşürme nedeniyle Albert Solino ile tamamen maliyet odaklı sebeplerden hizmet alımını sonlandırmaktı. Fakat performans anlamında cidden iyi seviyede olmaları ve Teşvik Uzmanımızı çok doğru noktalara yönlendirmelerinden dolayı çalışmaya devam edeceğiz.


Bizimle İletişime Geçin
last