Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
İnşaat
Türk inşaat ve inşaat malzemeleri sektörü, 2010 yılının ilk 9 aylık verilerine göre GSYH’nin %5,6’sını oluşturan inşaat sektörü, 10,7 milyar dolar değerinde inşaat malzemesi ihracatı, 14 milyar dolar değerinde yurt dışı müteahhitlik işi (2010 - 11 ay) ile mimarlık, müşavirlik, satış ve dağıtım kanallarını da beraber düşündüğümüzde Türk ekonomisinin lokomotifi olarak yerini almış ve gelecek dönemde de gerek istihdam yaratma gerekse ihracatta çok önemli bir yer almayı sürdürecektir.

Kentsel dönüşüm, deprem, yeni enerji santralleri, büyük ulaşım projeleri ve dünya çapındaki inşaat ihaleleri ile büyük bir gelişim içinde olan sektör fırsatlar ve riskleri iyi hesaplamanın en önemli olduğu sektör haline gelmektedir. Dalgalı denizdeki gemiyi limanlara yolculuğunda yara almadan, başarılı ve sürdürülebilir kılmak için aşağıdaki alanlarda Albert Solino ekibi olarak biz müşterilerimizin yanında olmaktayız:

Proje Değerleme: Her yeni inşaat projesini, net gelecek nakit akımlarına, yapısına, benzerlerine göre değerler ve o projeye girip girmeme/ihaleye katılıp katılmama konusunda ve yapılacaksa da net getirisi konusunda yol göstermek adına raporlar hazırlarız.

Proje Yönetimi: Proje Yönetimi, bir inşaat projesinin zamanında, hedeflenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak için tasarlanmış bir yönetim hizmetidir. Proje yönetimi, müşteri ile görevlendirilen Albert Solino proje koordiantörü arasında yakın bir işbiriliğini gerektirir. Proje müdürü operasyonun her safhasında profesyonel müşavirlik, teknik uzmanlık ve ilgili tüm birimlerin organizasyon hizmetlerini sağlar. Albert Solino, projenin en başından itibaren gerçekçi bütçelerin belirlendiği ve ilgili tarafların temin ettiği bütün maliyet bilgilerinin takip edildiği dinamik bir maliyet ve kontrol yönetim programı sunar.

Stratejik Ortaklık ( M&A ): Büyük projeler, büyük finansman ve kuvvetli iş ortakları gerektirir. Böyle ortaklıkların kurulmasında, Albert Solino hem alıcı hem de satıcı taraf adına şirket değerlemesi, fizibilite etüdü, due dilligence anlaşmaları gibi raporlamaları yapar ve ortaklık görüşmelerini yürütür.

Bilgi Teknolojileri: Proje yönetimi, maliyet yönetimi, saha monitörü gibi konularda iş ortaklarıyla beraber yazılım önerilerinde bulunur; özel yazılımları geliştirir ve uygulamaya alırız.

Başarılarımızı Okuyun

  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

    Bilişim Teknolojileri (IT) alanında hizmet veren ve bünyesinde 85 kişiyi istihdam eden müşterimiz, uluslararası ihalelere katılımın ön şarttı olan ISO 27001 kalite belgesini alarak daha fazla müşteriye ulaşmak için bizimle iletişime geçti.
  • Fizibilite Etüdü

    İnşaat sektöründe faaliyet gösteren , yıllık 250 Milyon $’lık cirosu ile Türkiye’nin önde gelen ve köklü inşaat firmalarından olan müşterimiz yeni yatırımlar düşündüğü zaman bizim kapımızı çaldı...

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et