Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Petrol Türevleri
Petrol Ürünlerinin tümüne yakın bir kısmı, rafinerilerde, petrol damıtılarak elde edilir. Rafinerilerde, ihtiyaç ve ham petrolün kalitesine bakılarak petrolü türevlerine ayrıştırırlar. Petrolün esas tercihi enerji sektöründe kullanımıdır. Plastik ve diğer bazı ürünler rafinerilerde elde edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hidrojen genellikle rafinerideki, diğer işlemlerde katalizör olarak kullanılır.

Doğa’ya olan zararın asgariye indirilmesi, endüstrilerin daha etkin bir şekilde petrol türevlerinden yararlanmaları adına ARGE çalışmaları devam etmekte ve Albert Solino olarak petrol türevi ürünlerin doğaya ve insanlığa daha az zarar verecek ve fayda sağlayacak şekilde geliştirilmesi için hizmetler sağlıyoruz.

Başarılarımızı Okuyun

  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

    Bilişim Teknolojileri (IT) alanında hizmet veren ve bünyesinde 85 kişiyi istihdam eden müşterimiz, uluslararası ihalelere katılımın ön şarttı olan ISO 27001 kalite belgesini alarak daha fazla müşteriye ulaşmak için bizimle iletişime geçti.
  • Alternatif Proje Finansman Çözümleri

    Petrol Türevleri ve petrol türevleri mamulleri sektöründe faaliyet gösteren konsolide cirosu 50 Milyon TL’yi bulan orta ölçekli bir firmamız yeni yatırımlarını, Ar-Ge harcamalarını şirket büyümesini finanse etmek için bizim kapımızı çaldı...

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et