Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Telekominikasyon
Ülkemizde Telekomünikasyon pazarının yaklaşık büyüklüğü 23,5 Milyar USD’dedir. Bunun 17,5 Milyar USD’lik kısmını hizmetler, yaklaşık 6 milyar USD’lik kısmını ise önemli ölçüde ithalata dayanan yazılım, cihaz ve donanım pazarı oluşturmaktadır. Telekomünikasyon endüstrisinin en önemli niteliği teknolojik gelişmelerin endüstrinin geleceğini belirlemesidir. Bu nedenle, ulusal sınırların teknolojik gelişmelerin etkilerini engelleyebilmesi mümkün değildir. Dolayısıyla teknolojik gelişmeleri dikkate almayan şirketlerin başarı şansı bulunmamaktadır. Bu nedenle söz konusu gelişmeleri yakından takip eden, politikalarını olası gelişmelere göre şekillendiren ve hatta Ar-Ge vb. projeler ile bunlara önayak olan firmalar katma değeri yüksek telekomünikasyon endüstrisinde başarılı olacaktır. Kalifiye kadrosuyla ve yenilikçi çözümleriyle Albert Solino ekibi her türlü telekoünikasyon oyuncusunun hizmetinde yer almaktadır:

Mobil Telefon Operatörleri: Büyük verileri işleyip yönetmeye dönük yazılım çözümlerimiz ve verimliliği artırmaya dönük yalın yönetim önerilerimiz ve bireysel performansı artırmaya yönelik kurumsal eğitimlerimizle mobil telefon operatörlerinin vazgeçilmez iş ortağı olmaktayız. Aynı zamanda outsource çözümlerimizle, mobil telefon operatörlerini asli işlerine odaklanmalarını sağlar; erp uygulama bölümü ; alternatif finansman kaynağı geliştirme departmanı, fizibilite etüdleriyle iş geliştirme departmanı gibi bölümlemelerle biz anahtar teslim çözümler sunar ve müşterlerimizin kendi odaklarında başarılı olmalarını sağlarız.

Yazılım : Sektöre girdi sağlayan yazılım ve teknoloji firmalarının büyümeleri için onlara alternatif finansman kaynakları sunmakta; Ar-Ge harcamalarını destekletmekte ve büyüyen organizasyonlar için halka arz süreçlerini başlatarak onları dünya ligine taşımaktayız.

Teknolojik Cihazlar: Elektronik tabanlı geliştirilen cihazların, doğru pazarlarda doğru ürünlerle bulaşması için pazarlama çözümleri sunar; onları dünya ölçeğine çıkarmak için stratejik planlamalarını yaparız.

Yeni Oluşumlar: Büyük fikri olanların, pazarda büyük oyuncu haline gelmeleri için onlara yol gösterir, çıktıkları yolda onlarla beraber yürür; riskleri bertaraf eder; şirketlerini büyütüp halka arz edip anonim bir dünya şirketi haline gelmeleri için onlara yönetsel çözümler sunarız.

Başarılarımızı Okuyun

  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

    Bilişim Teknolojileri (IT) alanında hizmet veren ve bünyesinde 85 kişiyi istihdam eden müşterimiz, uluslararası ihalelere katılımın ön şarttı olan ISO 27001 kalite belgesini alarak daha fazla müşteriye ulaşmak için bizimle iletişime geçti.

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et