Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Dijital pazarlama bilgi ekonomisine geçişle birlikte konvansiyonel pazarlamanın önüne geçen bir nitelik kazanmıştır. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz. Bu kapsamda sadece Türkiye değil, Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu bölgelerindeki pazarlara lokal çözümlerimizle erişim sağlayabilirsiniz. 

Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında şu hizmetleri vermektedir:

  • İntereaktif ve responsive web sitesi tasarımı
  • Search Engine Optimization – SEO  Danışmanlığı ile hem websitenizin hem de mobil uygulamalarınızın arama motorlarında üst sıralarda yer alması
  • Sosyal medya optimizasyon danışmanlığı faaliyetleriyle etkili bir sosyal medya yönetim danışmanlığı
  • Dijital pazarlama reklam bütçesi ve etkinliği yönetimi ve optimizasyonu ile Google Adwords ve diğer sosyal medya sitelerinde sosyal medya reklam yönetimi danışmanlığı

Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player