Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Danışmanlık

Şirket – Marka Konumlandırma Yönetim Danışmanlığı

Şirket – Marka Konumlandırma Yönetim Danışmanlığı ile doğru stratejiyi baştan oluşturun ve şirketinizi başarıya taşıyın.

Şirket – Marka Konumlandırma Yönetim Danışmanlığı hizmetimizde şirket konumlandırma (eğer şirketiniz tek bir marka çatısı altında hizmet veriyorsa marka konumlandırma) stratejik yönetim sürecinin önemli bileşenlerinden biridir. Şirket konumlandırma sürecini rakiplerinize, müşterilerinize, kendi şirket içi yetkinliklerinize göre belirleyip hem şu an hem de gelecekte bulunduğunuz ve olmak istediğiniz konumunuzu belirlemek için oluşturmalısınız. Hedeflediğiniz konumlandırmayı gerçekleştirmek için ne tarz faaliyetler yapmanız gerektiği, bu konumlandırmanın yaklaşık maliyetinin ve getirisinin en olacağını hesaplayarak bir şirket konumlandırması yapmak ciddi öneme sahip bir konudur.

Mevcut durumun tespiti için de çeşitli anketler ve marka algı çalışmaları yapmak önemlidir. Bu nedenle Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirketi Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Anketleri Oluşturulması ve Yönetim Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve Albert Solino Yönetim Danışmanlığı Şirket – Marka Konumlandırma Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.Başarılarımızı Okuyun

Makaleler & Yayınlar

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et