Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Kurumsal Finansman

Yatırım Danışmanlığı

" Şirketinizin yükselen değerini nakde çevirmek istediğinizde veya büyümek için yeni şirketler satın almanız gerektiğinde Albert Solino Danışmanlığı , Uluslararası Kurumsal Finansman tecrübeli ekibiyle yanınızda ! "

Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri 

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti ile Müşterilerimize şu katkıları sağlarız:

Krizlerden güçlü bir konumda çıkmak veya pazardaki boşlukları değerlendirmek için işinizi geliştiren fırsatları tespit etmeli ve size rakiplerinizden ayıran stratejiler geliştirmeli ve uygulamalısınız. Yeni ürünler üretmekten tutun, yeni pazarlara açılmaya kadar, iş modelinizi güçlendirmenin tam zamanı. Bu yüzden yeni büyüme fırsatları oluşmaya başlarken onları yakalamaya hazır olmalısınız.

Bunu başarmak, doğru yere, doğru zamanda, doğru yatırım yapmayı gerektirir. Farklı alanlarda donanımlı Albert Solino ekiplerimiz, entegre ve objektif önerilerle size giderleri kontrol altında tutarak fırsatları değerlendirmeyi ve yatırımdan veya şirket satın almadan elde edilen geliri arttırmayı sağlamada yardımcı olur. Böylelikle değişime daha iyi hazırlanmış, yeni pazarlara açılan ve gelecekte de başarısını sürekli kılan esnek bir kurum olabilirsiniz.

Bizler, müşterilerimiz için yatırımın gerçek maliyetini ve gerçek getirisini tespit eder, yatırımın geri dönüş süresi, Net Bugünkü Değeri gibi temel rasyoları hesaplar ve sizler için en optimum yatırımı tespit edip; sizlere sunarız.

Yatırım Danışmanlığı Hizmet paketimiz aşağıdaki hizmetleri kapsar:
  • Yatırımın yapılacağı en uygun yeri belirlemek için farklı alternatif illerde senaryolar hazırlamak
  • Bu senaryolara göre, kısa ve uzun vadede elde edilecek teşviklerle ilgili olası bütçe ve fayda senaryoları hazırlamak
  • Bu senaryolar ışığında karar verilmesi amacıyla firma üst yönetimi ile beyin fırtınası toplantıları gerçekleştirmek ve Danışmanlık vermek

Albert Solino,uluslarası danışmanlık,teknoloji ve kurumsal finansman şirketidir. Yönetim danışmanlığı ve halka arz yoluyla müşterilerine sistem kazandırır. Danışmanlık almak ve sorunlarınıza yenilikçi çözümler bulmak için bizimle iletişime geçin

Başarılarımızı Okuyun

  • Şirket Birleşme & Satın Alma ( M&A )

    Gıda alanında süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz , büyümesini finanse edip hızlandırmak için stratejik ortak aradığında bizimle iletişime geçti. Neden ortak aradığını, aradığı ortaktaki özellikleri bizimle paylaştı...

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et