Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Kurumsal
Yönetim Ekibimiz

Alkan Balkaya


Hakkında

Eğitim: Alkan Balkaya, lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden aldıktan sonra Kanada'da Université de Montréal'de yüksek lisans eğitimi almıştır. Beykent Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamlamış olan Alkan Balkaya şu anda Marmara Üniversitesi'nde doktora çalışmalarına devam etmektedir. Dünyanın en prestijli bilimsel makale portallarınından biri olan "Science Direct" ve akademik yayınlar alanında en prestijli kabul edilen "International Journal of Heat and Fluid Flow" da makalesi yayınlanmıştır. 2007’den bu yana Albert  Solino Danışmanlık bünyesinde görev almaktadır. 2012 yılından itibaren de Albert Solino Kurumsal Finansman Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı’dır. İngilizce, Fransızca ve başlangıç düzeyinde de Japonca bilmektedir.

Lisanslar:

  •   SPK İleri Düzey Lisansı
  •   SPK Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı
  •   SPK Kredi Derecelendirme Lisansı

   

Kariyer:

  • Kanada’da, Kuzey Amerika’nın en büyük Ar-Ge merkezlerinden biri olan Polytechnque de Montreal’de Ar-Ge mühendisi olarak çalışmıştır.
  • Türkiye'de birçok ISO 500 ve ISO 2. 500 şirketine danışmanlık vermektedir. Ayrıca KOBİ'lere yönelik de danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. 10 yıla yakın danışmanlık tecrübesine sahiptir.

 

 

 Uzmanlık Alanları

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et