Albert Solino, Uluslararası Danışmanlık, Teknoloji ve Kurumsal Finansman şirketidir. Yönetim Danışmanlığı ve Stratejik Danışmanlık ile müşterilerine sistem kazandırır. Vergi ve Muhasebe Danışmanlığı ile şirketlere sağlıklı bir bilanço yapısı sağlar. Halka Arz, Tahvil İhracı ve Turquality ile şirketlere fon sağlar.
% 94
Yönetim Danışmanlığı Müşterilerimizin 2 Yıllık Ciro Büyüme Oranı
2,1 Milyar $
Turquality Danışmanlığı ve Halka Arz Müşterilerimizin Aktif Büyüklük Toplamı
Kurumsal
Yönetim Ekibimiz

Erden Tüzünkan


Hakkında

Eğitim: Erden Tüzünkan, İstanbul Erkek Lisesi'nden 1. olarak mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde lisans derecesini tamamlamıştır. Lisansın ardından Almanya'da Bremen School of Applied Science'da Yönetim ve Ekonomi eğitimi görmüştür. Yüksek lisansını ise Yeditepe Üniversitesi'nde MBA yaparak tamamlamıştır ve Pazarlama Yönetimi alanında doktorasına devam etmektedir. 2012 yılından itibaren de Albert Solino Kurumsal Finansman Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı’dır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Lisanslar:

  •   SPK İleri Düzey Lisansı
  •   SPK Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı
  •   SPK Kredi Derecelendirme Lisansı

 

Kariyer:

  • Bunun yanında, dünyanın en büyük firmalarından biri olan DuPont Switzerland Avrupa Ar-Ge Merkezi’nde Ar-Ge mühendisi,
  • Mercedes Benz'de Üretim Mühendisi olarak çalışmıştır.
  • Türkiye'de birçok ISO 500 ve ISO 2. 500 şirketine danışmanlık vermektedir. Ayrıca KOBİ'lere yönelik de danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. 10 yıla yakın danışmanlık tecrübesine sahiptir.

Erden Tüzünkan, çok yönlü iş ve okul kariyerine paralel olarak çeşitli alanlarda kurumlara çözümler sunmaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir.

 Uzmanlık Alanları

Lütfen tarayıcınızın kullanmakta olduğu Adobe Flash Player programını güncelleyiniz.

Get Adobe Flash player

Mail Gönder
Sayfayı Yazdır
Paylaş
Bu servisiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum
Takip Et